PARADOX DCT10-868
PARADOX DCT10-868
Nagy hatótávolságú, 2 zónás, vezeték nélküli nyitásérzékelő, 868MHz.
  • - 2 zónás, nagy hatótávolságú nyitásérzékelő.
    - Egymástól független azonosítóval rendelkezők zónák.
    - 1. zóna: vezeték nélküli, mágneses nyitásérzékelő.
    - 2. zóna: állítható, NO/NC kontaktusú érzékelő bemenet.
    - Kettős szabotázskapcsoló.
    - Hatótávolság: 30m / 70m.
    - LED-es állapotjelzés (gyenge jelerősség és alacsony elem feszültség).
    - Működési frekvencia: 868MHz.
    - Válaszidő: 45ms.
    - Tápfeszültség: 4.5VDC (3 db AAA alkáli elemről, nem tartozék).
    - Méretei: 124mm x 45mm x 33mm.