PARADOX 2WPGM-868
PARADOX 2WPGM-868
Magellan 2 irányú, vezeték nélküli PGM, relé, 868MHz, szabotázskapcsoló, max.: 70m.
  • - Beépített 868MHz frekvenciájú adó-vevő .
    - 1 programozható 5A relé kimenet (NO/NC).
    - LED-es állapot kijelzés.
    - PGM deaktiválás eseményre vagy időre.
    - AC vagy DC bemeneti feszültséget igényel (6Vac - 16,5 VAC vagy 5VDC - 30VDC).