Hybrid inverter DEYE SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2, 12kW, 3P, 5th generation, LV
Všestranný nízkonapäťový 3fázový hybridný menič Deye SUN-12K 5. generácie s nástenným držiakom kombinuje solárny invertor a nabíjačku batérií. Podporuje asymetrický 3-fázový výstup s rozsahom 0 až 6 kW na každej fáze, možnosť preťaženia o 100 % počas 10 s, čím rozširuje aplikačné scenáre na absolútne maximum. Menič je kompatibilný s nízkonapäťovými 40 až 60V batériami. Komunikácia s BMS je cez CAN alebo RS485 rozhranie a je plne kompatibilná aj s najnovšími modelmi batérií iných značiek. Farebný LCD displej zaisťuje užívateľsky prívetivé rozhranie pre prehľad aj konfiguráciu systému (riadenie batérie, AC/solárne nabíjanie v závislosti na rôznych aplikáciách atď.). Najväčšou výhodou tohto meniča je nastaviteľný vstup/výstup „smart load“ kam je možné pripojiť generátor, stringový menič, alebo vykurovaciu patrónu pre ohrev vody. Možnosti tohto portu vám ponúka využiť podobné funkcie ako wattrouter.
Parametre produktu:
- podporuje 3-fázový nesymetrický výstup
- počet MPP Trackerov: 2 vstupy (2+2)
- rozsah napätia MPPT: 200 až 650 V
- vysoký nabíjací a vybíjací prúd: 240 A
- unikátna funkcia Smart Load, Grid peak shaving, phase balancing
- stupeň krytia IP65
Technické parametre:
Konektory a rozhrania:
- komunikácia s BMS: CAN/RS-485
- komunikačné rozhranie: RS-232, CAN/RS-485, Modbus
- batériové vstupy: 1
- typ konektora: MC4
- LCD displej
Napájanie:
- počet fáz: 3
- max. DC vstupný výkon [kW]: 19,2
- max. výstupný výkon [kW]: 12
- maximálny výstupný prúd [A]: 17,4
- maximálny trvalý AC priechodný prúd [A]: 45
- počet MPP Trackerov: 2
- počet stringov celkom: 2+2
- PV maximálne napätie [V]: 800
- PV vstupný prúd [A]: 26+26
- PV vstupný skratový prúd [A]: 39+39
- MPPT operačný rozsah [V]: 200 až 650
- Batériový systém: nízkonapäťový
- Rozsah napätia batérie [V]: 40 .. 60V DC
- Max. nabíjací a vybíjací prúd [A]: 240
- účinnosť [%]: 97,6
Fyzické charakteristiky:
- stupeň krytia: IP65
- prevedenie: Na stenu
- použitie: vonkajšie
- prevádzková teplota [°C]: -40 až 60
- hmotnosť [kg]: 35,2
- hĺbka [mm]: 253
- šírka [mm]: 386
- výška [mm]: 660
Obsah balenia:
- hybridný menič
- nástenný držiak
- 4x kotva do betónu
- 3x meracia cievka 100 A / 50 mA