TELL FenceGuard PRO 4G.IN12.R4
TELL FenceGuard PRO 4G.IN12.R4
Termék beérkezés ha nincs készleten:
1-6 nap
4G kommunikátor kerítésvédelmi rendszerhez, 12 bemenet, 4 relé, RS232, 12-30VDC.
    - 12 db konfigurálható NO/NC kontaktusbemenet egyedi jelentések küldéséhez.
    - 4 db NO/NC relés kimenet, amelyek vezérelhetők a mobilalkalmazásból.
    - Bemenetiérzékenység-állítás: Igen.
    - Kimenet terhelhetősége: 1A @ 24VDC / 125VAC.
    - Kimenetaktiválás interneten keresztül: Igen.
    - 1 db RS232 soros port az energiaadó csatlakoztatására.
    - Átviteli csatorna: 4G / 2G.
    - Frekvenciasáv: 900/1800 MHz@GSM/EDGE, B1/B8@WCDMA, B1/B3/B7/B8/B20/B28A@LTE.
    - FenceGuard PRO multiplatform mobilalkalmazás (iOS, Android).
    - Támogatott operációs rendszer: Windows 10.
    - Push-értesítés: Igen.
    - IP-alapú átjelzés távfelügyeletre: Igen.
    - SIA IP DC-09 protokoll: Igen.
    - TELLMon protokoll: Igen.
    - TEX protokoll: Igen.
    - Távfelügyeleti IP-címek: 2.
    - Önálló jelzésküldés távfelügyeletre: Igen.
    - Felhasználók maximális száma: 20.
    - Programozás módja: USB / IP.
    - Programozószoftver: Igen.
    - Állítható belső Contact-ID eseménykódok: Igen.
    - Beépített belső óra: Igen.
    - Biztonsági jelszó: Igen.
    - Eseménynapló / tárolt események száma: Igen / 500.
    - Mobilalkalmazás: Igen.
    - Periodikus tesztjelentésküldés: Igen.
    - Riasztások korlátozása: Igen.
    - Transzparens soros port támogatás: Igen.
    - Működési hőmérséklet: -20C° - +70C°.
    - Tápfeszültség: 12-30VDC.
    - Áramfelvétel (névleges): 80mA @ 12VDC.
    - Áramfelvétel (maximum): 500mA @ 12VDC, 250mA @ 24VDC.
    - Méretek: 131mm x 82mm x 37mm.