SASO MPB-30D4II
SASO MPB-30D4II
Termék beérkezés ha nincs készleten:
1-6 nap
pár Kosárba Kosárba
Nyolcsugaras, oszlopos infrasorompó, beltéri/kültéri, 20m hatótávolság, 10-25VDC.
  • - Nyolcsugaras, oszlopos infrasorompó.
    - Hatótávolság beltérben és kültéren egyaránt: 20 m.
    - 4 állítható csatorna.
    - Válaszidő: 100ms / 200ms.
    - Relés riasztás kimenet (NO/NC kontaktus).
    - Kapcsolási idő: 2 (+/- 0.5) másodperc.
    - Riasztás kimenet terhelhetősége: 30V (AC/DC), 1A.
    - Beépített szabotázskapcsoló, NC kontaktussal.
    - Vízszintesen +/- 95°-ban állítható sugarak.
    - Külső fény elleni védelem.
    - Beltérben és kültéren is alkalmazható.
    - IP55 védelem.
    - Tápfeszültség: 9.6 - 14.4VDC.
    - Áramfelvétel: maximum 125mA.
    - Működési hőmérséklet: -20°C - +60°C.
    - Méret: 1440mm x 39mm x 45mm.