Rebel POWER-1000-LFP4 UPS - tiszta szinuszhullámú átalakító töltési funkcióval 12V 230V 1000VA/700W
Névleges teljesítmény: 700 W
Akkumulátor típusa: 12 V DC
Maximális akkumulátorfeszültség: 15 V DC
Bemeneti feszültségtartomány: 150 - 270 V AC
Bemeneti frekvencia: 45 - 60 Hz
Kimeneti feszültségtartomány: 190 - 245 V AC +/-8% / Inverter: 230 VAC +/-3%
Kimeneti frekvencia: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
Kimeneti feszültség alakja: Tiszta szinuszhullám
Kimeneti hatásfok: >= 85% (DC-ről AC-re)
Akkumulátor töltési árama: Max. 10 A
Akkumulátorkapacitás: 50-200 Ah (javasolt: 55 Ah)
Becsült töltési idő: 4-14 óra (az akkumulátor kapacitásától függően)
Átviteli idő: =< 4 ms
Védelem: Túlterhelés, rövidzárlat, túl magas vagy túl alacsony feszültség ellen
Megengedett üzemi hőmérséklet: 0 - 40°C
Megengedett páratartalom: 10 - 90%
Tömeg: 11,5 kg
Méretek: 138 x 276 x 155 mm
  • Rebel POWER-1000-LFP4 szünetmentes tápegység
    1000 VA / 700 W
    • Névleges teljesítmény: 700 W
    • Akkumulátor típusa: 12V DC
    • Bemeneti feszültség: 190 - 260 V AC
    • Kimeneti feszültség: 230 V AC +/-5%
    • Akkumulátor töltési árama: 10 A
    • Kapcsolási idő: =< 4 ms
    Vészhelyzeti otthoni áramellátás
    Gondolkodik azon, hogy melyik szünetmentes tápegységet válassza gázkazánjához, vagy esetleg érdekli egy szünetmentes tápegység az öko-pea szén- vagy pelletkályhájához? A Rebel POWER sorozat tökéletes vészhelyzeti áramforrásként központi fűtési szivattyúkhoz, kandallószivattyúkhoz, indukciós motorokhoz, hőkonvektorokat használó automatizálási rendszerekhez és bármilyen olyan eszközhöz, amely különösen érzékeny a legkisebb feszültségingadozásra. Előnyük a tiszta szinuszos kimeneti feszültség (amely a terhelést táplálja), amely stabil működést biztosít és megakadályozza az induktív terhelések túlmelegedését. Egy 12 V-os akkumulátorral együtt teljes 230 VAC garantált áramforrást alkotnak.
    Otthoni vészhelyzeti áramellátás – alkalmazás
    • Vészhelyzeti áramellátás kemencékhez
    • RTV eszközök (TV-k, tunerek, hi-fi, DVD)
    • Háztartási gépek (hűtőszekrények, turmixgépek)
    • Elektromos szerszámok (fúrók, csiszolók)
    • Tápegység töltőkhöz (okostelefonok, táblagépek, telefonok, laptopok)
    • Szivattyúk, kompresszorok (víz, fűtés, légkondicionáló)
    • Irodai berendezések (faxok, számítógépek, monitorok)
    Biztonsági garancia
    Három üzemmód
    Vészhelyzeti tápegység üzemmód töltési funkcióval a külső akkumulátorról érkező 12 V-os egyenfeszültséget 230 V váltófeszültséggé alakítja, és feltölti a külső akkumulátort. Egyenirányító üzemmód a külső akkumulátort tölti. Átalakító üzemmód az akkumulátorról érkező 12 V-os egyenfeszültséget 230 V váltófeszültséggé alakítja.
    Fix fázisú szünetmentes tápegység
    Vészhelyzeti tápegység akkumulátoros tűzhelyhez
    A Rebel UPS megfelelő működésének alapja a megfelelő méretű akkumulátor. A megfelelő eszköz kiválasztásához használja a következő hozzávetőleges képletet: 100 W terhelés = 10 A akkumulátorfogyasztás.