PARADOX SR130/SR230-868
PARADOX SR130/SR230-868
Vezeték nélküli sziréna, villogóval, 868MHz, narancs búrával, kompakt méret,100 dB.
  • - Beépített 868MHz frekvenciájú adó-vevő.
    - Hatótávolság: maximum 70m.
    - Kompatibilis központok: MG/SP sorozat V4.0-tól, MG6130/6161 V3.0-tól.
    - Kompatibilis vevők: RTX3 V1.5, K32LCD V1.3.
    - Régebbi MG5000, MG5050 és SP központokkal kompatibilis, ha RTX3 modullal használják.
    - A villogó üvege: narancssárga.
    - Sziréna hangnyomása: 100 dB.
    - Beépített villanócsöves fényjelző.
    - Időjárásálló kivitel, PC/ABS házban, UV védelemmel és szilikon bevonatú PCB lappal.
    - Kizárólag akkuról üzemel, nincs szükség AC táplálásra.
    - Gyors riasztás válaszidő (4 mp).
    - 8 órás riasztás kijelzés (a villogó 4 másodpercenként villan sziréna letiltás után).
    - A sziréna jelenlétét a központ felügyeli.
    - Tripla szabotázsvédelem (csavar, burkolat eltávolításra, falról eltávolításra).
    - 4 sziréna rendelhető egy központhoz.
    - Helyszíni firmware frissíthetőség, 307USB segítségével.
    - Szirénateszt mód.
    - 4 LED-es jelerősség és állapot kijelzés.
    - Teljes tápellátás három 1,5VDC „Baby” típusú alkáli elemről (nem tartozék).
    - Várható elem élettartam általános használat esetén: 3 év.
    - Működési hőmérséklet: -30°C - +50°C.
    - Méretek: 134mm x 211,7mm x 51mm.